За време на годините на нивната слава, повеќето познати личности минуваат низ таканаречена „еволуција на убавина“. Но, многу познати ѕвезди ја оставаат зад себе својата бунтовна слика и се претвораат во елегантни дами и мајки.

Ние сме убедени дека овие 10 убавици изгледаат прекрасно со нивниот нов имиџ и решивме да ги споделиме нивните трансформации кои се вредни за восхит.

1. Ејми Ли

2. Бритни Спирс

3. Аврил Лавињ

4. Пинк

5. Кели Озборн

6. Линдзи Лохан

7. Ријана

8. Кристина Агилера

9. Кети Пери

10. Лили Ален

Сподели на Facebook
пати видено