Возачот како воопшто да не видел знак за патарина. Настрада само совозачот кој не го носел безбедносниот ремен. Го преживеа летот, но заврши во болница.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено