Кој будала им нареди на војниците да летаат држејќи се за знамето без никаква заштита? Барем по еден падобран да носеа на грбот, за секој случај.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено