Бидејќи деновиве е актуелно да излегуваат во јавност аудио и видео снимки со политичарите, во дворот на нашата редакција некој го остави видеово на УСБ стикче. Го проверивме за отпечатоци и откривме дека стикчето го оставил некој член на странска разузнавачка служба, бидејќи беше фаќано со шпиунски ракавици.

Инаку ликот што зборува со Груевски е од с. Русиново, Берово.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено