И тоа го прави само за видеото да ѝ биде гледано и споделувано. Каде отиде светот?

Предупредување: Намалете го тонот пред да гледате!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено