Некој ги пратил полицајците да ги избркаат од плажата, а тој веројатно така си ја храни фамилијата. Нервозата е голема, атмосферата тензична, видеото жестоко!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено