Враќањето на тортата ги изнервира келнерите, па Кармата (тортата) им се врати во фацата на девојките.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено