Мене ми треба повеќе време да влезам во вода среде лето на +40, а тие двете гајле немаат, како да е тоа најнормалната работа на светот.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено