Уште па и ја снима неговата реакција, како да му е малку помижување што мора да шета ваков. Ама другар ако не те зафркне, кој?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено