Бидејќи стави доволно добра количина, двајцата мораа да шетаат по улици такви. Малку се подналутија, но ќе им помине :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено