Во автобус им расправа на младите се за марихуаната, а воедно и призна дека и таа засадила.

Благодарност до Антонио Нашевски

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено