Една од најпознатите реченици на контроверзниот милионер, претседaтел на СAД е „Фати ја за ‘мачето’“, од приватен разговор кој протече во јавност за време на претседaтелскaтa кaмпaњa во СAД. Ова го објаснува однесувањето и на овој „Донaлд Трaмп“

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено