Вода нема само на белата точка и онаму каде што скока голманот. Инаку ова е финалето на 15-тиот традиционален летен фудбалски турнир „Лига на градот на младите“ кој се одржа во градот „Космомолск на Амур“.

Сподели на Facebook
пати видено