Основното училиште „Мануел Гутиерез Замора“ во Мексико, ангажираше стриптизер за да ги расположи мајките на „Денот на мајката“, додека нивните деца исто така присуствуваа на шоуто. Видеото е снимено од еден маж присутен во училиштето, кој потоа го сподели на социјални мрежи.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено