Сарати од Лос Анџелес, заедно со нејзиниот пријател Џеси биле во забавен парк, каде што темата била „Ноќ на вештерките“.

Девојката сакала да го покаже својот талент во танцување, но не очекуваше дека оваа „танго е за двајца“. За брзо време доби придружба и тоа воопшто не ѝ се допадна.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено