„Just Tattoo of Us“ е британско реално ТВ шоу каде парови, пријатели или членови од семејството си подаруваат еден со друг тетоважи. Тетовираниот нема поим што има истетовирано, додека целата работа не е завршена и нема враќање назад.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено