Се сеќавате ли на песната? Ова е преработка на легендарниот хит „Информер“ на канадскиот музичар Дерин О Брајан, попознат како Сноу, од далечната 1993.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено