Да видиме дали сега нема да ја забележи :). Старо правило е дека ако не ти успее со физичкиот изглед, треба да пробаш со смислата за хумор, но девојкава има малку поинаква смисла за хумор.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено