Право во фаца! Дечково долго време нама да фати девојка, имајќи во предвид дека снимката од неговото излегување заврши на интернет.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено