Ученикот се расправаше со наставничката затоа што таа му забрануваше да го користи телефонот на часот. Тој прв пукна, а сепак таа ќе лета од работа.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено