Иако можеби полицаецот беше крив што се шеташе на сред улица, сепак возачот многу лошо ќе си помине.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено