Стариот очигледно е мераклија на нова технологија штом насекаде има поставено камери, една во дворот и две во автомобилот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено