Дечкото стана хит на интернет после неговото видео кое своевремено го прикажавме и на Мотика (клик тука), а најновата вест е дека Ливерпул го повикаа дечкото да им одржи една лекција на Балотели, Ламберт, Борини и Марковиќ.

Сподели на Facebook
пати видено