Во ред е ако си почетник да стиснеш на гаста наместо на кочницата, но да не ја тргаш ногата е моментот кој не можам да го разберам.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено