Јајцето е специјално направено така што ако доволно долго го чуваш во вода, од него ќе „се испили“ бебе.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено