Не е ниту болен, ниту стар, а си ја запечати судбината. Ова е една од оние случки кои се споменуваат во брачните караници долги години.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено