Чак Норис, Арнолд Шварценегер, Силвестер Сталоне, Жан Клод Ван Дам и Брус Вилис отишле на пејачка во Берово.
Во кулминацијата на забавата, пејачката се качува на масата пред нив и почнува да им меша. Наеднаш покривот на кафаната паѓа, од под рушевините излегува Арни и му вели на Чак Норис:
– Абе Чаки, малку понежно фрлај ги салфетките…

Сподели на Facebook
пати видено