Крадецот чекаше вратата да се отвори и пред да се симне грабна мобилен телефон од рацете на една девојка. НО…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено