Дечково има 20 години, се појави на авганистанските социјални мрежи и веднаш стана хит во целиот свет. Негова амбиција е да стане Холивудска ѕвезда и да го продолжи делото на големиот Брус Ли.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено