Бетани Мур одбрала елегантен црн фустан, со преклоп од напред кој ги покрива, но и ги открива нозете. Претпоставувајќи дека моделите на сликите носат помали фустани, таа за себе си нарачала фустан со големина L (Large). Резултатот ја изненадил и Бетани но и целиот интернет.

Сподели на Facebook
пати видено