Во земјата со 65.000 убиства годишно, најпаметно ти е да им дадеш сѐ на криминалците и да се надеваш дека ќе бидат задоволни со пленот, НО има и вакви луѓе.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено