Одлична логичка игра во која ваша цел е да ги пронајдете скриените предмети и со нивна помош да успеете да избегате од куќата.

Многу сакате да играте игри, но не сакате да ги симнувате? Мотика има совршено решение за вас. Посетете го каналот Игротека и уживајте во најзабавните игри без обврски.

Сподели на Facebook
пати видено