На видеото малата Скарлет не може да престане да се смее откако за прв пат ја слуша својата сестричка Хејли како и вели „помала сестричке“. Кога се родила Скарлет имала интестинален проблем и третманот со антибиотици го оштетил нејзиниот слух и сега и бил вграден слушен апарат за да може нормално да функционира.

Мајката на Скарлет не била свесна дека нејзиното бебе имало толку оштетен слух, се додека не ја слушнала како се радува на нејзиниот и на гласот на нејзината постара ќерка.

Сподели на Facebook
пати видено