Но, никој не размислил како човекот ќе се симне на земјата и што ако балоните наеднаш поради некоја причина почнат сите да пукаат.

Ова му бил роденденски подарок од семејството, а во вториот дел од видеото ќе погледнете како заврши авантурата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено