Девојката лево вежба, има рамен стомак, стегнато тело, убава фигура, но нејзиниот стил на живот се одразил на изгледот на градите. За разлика од неа, девојката од десно е пополничка, но градите и изгледаат совршено. Намерно не ви ги покажуваме лицата на овие жени, за привлечноста на лицето да не влијае на изборот на телото што ви се допаѓа повеќе. Изборот е само помеѓу вишокот килограми и убавите гради.

Повелете, изразете го своето мислење преку гласање и погледнете како гласале другите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено