Зошто бабата не оди по крајот, како и сите други пешаци, останува мистерија. Важно проблемот го решија како двајца цивилизирани луѓе од западните, развиени земји.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено