Секој од нас осетил горчина кога добил ладен помфрит од сендвичара, но кога си им ги дал последните пари за тој помфрит, е тогаш чадиш од ушите!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено