Наместо да се замараат со отворање на банкоматот и слично, тие дојдоа со булдожер, за да си го однесат дома, па таму на раат да му го најдат лекот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено