Го најдоа не ја знае финтата и го наместија :). Да не беше девојката може и ќе ги откриеше, а нејзе и верува.

Благодарност до Ексер, автор на видеото Владимир Ставрески.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено