Кутрата жена падна на земјата, а никој не доаѓа да ѝ помогне. Очигледно немаше ниту еден психијатар во близина.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено