Дедото на плажа никако не може да си го најде телефонот. Знае дека го користел и дека е тука некаде одоколу, но никако да го најде.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено