Пушката е поголема од него, но тој е доволно силен да им покаже на противниците кој е кој. Да ги праша некој за што се борат, за пустината што раѓа камења?

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено