Видеото го разбранува рускиот интернет, а на актерот Алексеј Панин ова не му е прв пат. Проблемот е што актерот е и контроверзна личност и многу добар актер, па никој не може со сигурност да знае дали типот доби нервен слом или се работи за глума.

Актерот ја врза ќерката за парното и ѝ рече дека дури кога ќе дојде баба ѝ, таа ќе ја одврзе.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено