Некој од љубоморните интернет „пријатели“ ја пријавил 22 годишната продавачка Емили Лок во полиција. Полицијата се заинтересирала затоа што нејзините примања никако не оделе со животот во стилот на Ким Кардашијан. Така полицијата дојде до нејзиниот дечко Мајк Прајз кој се испостави дека бил дилер на кокаин. По претресот дома, полицијата му нашла 110 грама и нивната интернет слава згасна.

Сподели на Facebook
пати видено