Таткото имал дијабетес, немал земено лек и се онесвестил во базенот. Последно што памети е како влегувал во базенот. За среќа ќерката и нејзината другарка биле во куќата и забележале дека нешто не е во ред.

Сподели на Facebook
пати видено