Филмот се вика „Покриј ме“, а приказната се случува во собата на синот кој си легнува да спие, а татко му доаѓа да го покрие.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено