tanc

Кога Дезире и Даниел излегуваат на сцена, 99% од присутните ги вадат телефоните и снимаат

Да бидеме искрени Даниел се губи во изведбата покрај монументалната позадина на Дезире, но мора да има и колатерална штета при ваква нуклеарка.

litvanki

Литванските навивачки се ОПАСНО ДОБРИ!

Уживајте во настапите на ултра згодните и еластични Литванки.

devojki-15

Девојки во смешни ситуации 89 (49 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

ups-2

Упс, некој ѕирка (18 фото)

Кога девојките случајно ќе ве „поздрават“ :).

elki-1

Девојки и елки (35 фото)

За потопло празнично расположение.

14607142_424751287912597_5548102546674941952_n__800

Задачата да ве разбуди во првиот понеделник во 2017-та ја доби шведската плавуша Ана Нистром

Традиционалното понеделничко Мотика будење продолжува и во новата година ;).

sek

Шефот поставил камера да види како работи секретарката кога тој не е во канцеларијата

Вакво работење веројатно не очекувал да види :).

rom

Нашата омилена презентерка на временска прогноза си го заборавила градникот дома

Романката Даниела Курду повторно во акција.

dosadno-34

Кога на девојките им е досадно на работа (34 фото)

Колегите не знаат како да ги забавуваат

boobs_like_these_are_gods_gift_to_men_640_47

Гледај ме во очи 134 (54 фото)

Дечко, овде ми се очите…

butts_that_make_you_go_mmmm_640_50

Секси позадини 118 (58 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

8993643

Јапонските матурантки имаат посебен начин на носење на сукњите од школските униформи

Сукњите и така се кратки, но не доволно за матурантките, кои користат разни техники на скратување. Иако повеќето од нив се полнолетни или неколку месеци до полнолетство, сепак што е многу, многу е.

player-1

Пејачката на новогодишната забава во еден пензионерски дом знае како да ги разбуди пензионерите

Соодветна гардероба одбрала :).

ellie_jean_coffey_32

Сестрите сурферки во бикини, кои го освоија интернетот со своите провокативни фотографии

Австралијките Ели-Џин и Холи-Сју Кофи не се само успешни сурферки, туку и фото модели, а сега се и големи интернет ѕвезди. Уживајте во глетката.

devvo-32

Девојки во смешни ситуации 88 (60 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

8979026

Девојки во бикини – аматерски фотографии (40 фото)

Т’га за лето…

novo

Специјалното изненадување на новогодишната забава на фирмата

Кога сите очекуваа класична свадбарска атмосфера, на сцената се појави специјалното изненадување.

z

Кога забавата на која сите жени се во долна облека, ќе тргне наопаку

Интересна идеја за тематска забава :).

idei-18

Неколку идеи за жените кои не знаат што да му подарат на својот партнер за Нова година

А мажите може да си одберат нешто од сликиве ;).

4 украински плавуши ви посакуваат среќни празници

4 украински плавуши ви посакуваат среќни празници

Предновогодишно Мотика викенд загревање!

santa_surely_knows_which_elves_are_hottest_for_him_640_23

Снегулки (73 фото)

За подобрување на новогодишното расположение.

vulg-41

Вулгарен Хумор 188 (60 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

8954100

Руските Олигарси во паника! Професионалната ловџијка на богаташи Сандра Бурмистрова решила да ги фаќа еден по еден

Ловот на богати и успешни мажи стана посебна професија во Русија. Проблемот е во тоа што богаташи се многу малку во споредба со атрактивни девојки кои бараат само такви. Еве една таква, кој ги користи сите достигнувања на пластичната хурургија за да фати некој олигарх.

rom

Надарената романска презентерка на временска прогноза молзе коза без градник

Романката Даниела Курду знае како да ги сврти очите на јавноста кон своите атрибути :).

pozadini-52

Секси позадини 117 (58 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

majk

Мајката не им се дава на годините

Има малку салце, ама тоа не им пречи на повеќето мажи. Вашето мислење?

211216-585a49d5f2b75

Црнец сретна црнкиња заробена во тело на плавуша

Бидејќи не му беше јасно, отиде да праша што е работата и како е можно бела жена да има таков задник :).

tesnite-44

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 72 (60 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

sk

Атрактивната Бразилка продавачка на мебел и љубоморните сопруги

Смешна провокација која ги поминува границите на пристојноста. Реакциите на сопругите се најинтересниот дел од видеото.

no

Убедливо најдобриот новогодишен подарок за секој маж!

Овој подобро веднаш да се фати за работа, зошто празниците еве кај се, којзнае дали ќе има време за сите 9 :).