„Гол состанок“ е новата хит емисија на британското радио „KIIS FM“, каде водителите организираат состаноци на слепо и на голо

Двајца непознати прв пат се запознаваат голи како од мајка родени, а водителите го коментираат настанов во живо на радио. Покрај тоа и снимаат видео за на интернет, се разбира :).

Т’га за лето (62 фото)

Една од причините зошто повеќето мажи повеќе го сакаат летото од зимата е тоа што во лето има многу повеќе за гледање 🙂

Упс на шпанската ТВ водителка во живо

Еве доказ дека и програмите во живо си имаат своја убавина :).

Атрактивната Џорџиа Салпа јаде чоколадо пред дете

Малиот уште не го фатил пубертет :).

Кога едноставно не можеш да ја погледнеш колешката во очи

А си велиш ќе фрлам само еден краток, незабележителен поглед, па уште еден и уште еден… како пијаница.

Џемперот наречен „убиец на девици“ е хит во Јапонија (2 дел)

Џемперот е наменет да се носи по дома, а оди и со и без долна облека. Џемперите се со цена од околу 800 денари, но речиси е невозможно да се најдат во продавница, бидејќи веднаш се распродаваат.

Евдокси Јао моментално е една од најпопуларните девојки во Брегот на слонова коска

Девојката е фото-модел, но нејзините облини се малку необични и вон сите светски стандарди за убавина.

Во меѓувреме на бразилските телевизии…

Ова е сосема нормално да се види на ТВ во Бразил. А навистина има што да се види.

Овие девојки го служат најжешкото кафе во светот

Ќе се зазјапаш, ќе се изгориш од кафето :).

На што сѐ се подготвени руските девојки за награда од 200 евра?

Во една локална дискотека во градот Благовешченск организираа наторевар во кој две девојки се согласија да прават сѐ што ќе им рече публиката за награда од 200 евра. Но, организаторот имаше проблем да ја одреди победничката. Првиот предизвик беше да ги покаже градите, но двете девојки го сторија тоа. Наредно беше да го покаже и […]

Ве поздрави фустанот на Ники Манаж

Само храбра и самоуверена жена, која точно знае какви квалитети има, може да носи ваков фустан :).

Жешки девојки во кратки панталончиња (62 фото)

Времето се стоплува, алиштата се смалуваат… Прекрасно 😉

Девојки во смешни ситуации 92 (57 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Секси позадини 123 (51 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

Фустан како фустан, но што има внатре?

Традиционално понеделничко Мотика будење!

Венецуелската ТВ водителка Мага Брако тргна во освојувачки поход на Холивуд

За почеток удри на улица неколку шамари со задникот, па ќе видиме дали ќе го освои Холивуд :).

Хумор за возрасни: Јапонска девојка свири на кавалче на ТВ шоу во живо!

Како ли го открила овој свој талент? Забеганиот јапонски хумор за возрасни во вистинското светло.

Бразилката толку се загреа на карневалот што мораше да се разлади во фонтаната

Инаку ова е провокативната Бразилка Жу Исен, која е фото-модел, а позната е и по други слични испади.

Вулгарен Хумор 196 (57 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 78 (63 фото)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Еве зошто мажите ги сакале, ги сакаат и секогаш ќе ги сакаат ХЕЛАНКИТЕ!

Мотика загревање за претстојниот викенд!

Гледај ме во очи 139 (72 фото)

Дечко, овде ми се очите…

ХИТ фризерски салон за мажи во Казахстан (3 фото)

Има 2 опасно добри причини зошто во овој новоотворен фризерски салон за мажи се чека редица, а сите други се испразнија.

Какво ќе биде времето денес ќе ни каже Сузана со хеланките

Хеланките 3 броја помали, ама немаш избор кога конкурентка ти е Јанет Гарсија. Сузана Алмеида е мексиканска презентерка на временска прогноза, а ова е нејзиниот одговор на нејзината атрактивна конкурентка.

34-годишната бразилска адвокатка Клаудија де Марчи реши да ја промени професијата и да стане ПРОСТИТУТКА?!

Адвокатката реши радикално да го промени својот начин на живот и да ги искомбинира работата и задоволството. Со новата професија, скапа, елитна проституција, таа освен што подобро заработува, во целост ги задоволува и своите морални и сексуални потреби. За претходната професија вели дека била „машка професија“, а интересно е што во овој потфат таа има […]

28 годишната американска ТВ водителка го открила патот до успехот (10 фото)

Девојката се вика Џени Скордамаглиа и прави забавни ТВ репортажи и интервјуа на журки и други ноќни забави. Нејзиното главно оружје е деколтето и мини мини сукњите.

Во Шпанија ќе се отвори првиот европски бордел каде клиентите ќе плаќаат 110 евра за секс со кукли

Новоотворен клуб во Барселона ќе биде првиот таков во Европа кој на своите клиенти ќе им нуди шанса да имаат секс со кукла. Клубот „Луми Долс“ ќе нуди атмосфера со затемнето осветлување во просториите, свеќи и огромни плазма телевизори за гледање филмови со експлицитни содржина. Промотивната цена за отварањето ќе биде околу 80-90 евра, но […]

Девојки во смешни ситуации 91 (47 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Младата и згодна сестра му покажа на 100-годишниот сенилен дедо „нови работи“

Колегата успеал да сними со телефонот што му прави сестрата на 100-годишниот дедо кој набрзо сето тоа ќе го заборави. Но ќе си добие нова тура од сестрата. Снимката заврши во рацете на полицијата и сега сестрата ќе биде казнета за злосторство без жртва. Да бидеме искрени, дедото веројатно многу одамна не доживеал вакво возбудување, […]

Викенд загревање со Сиера Скај

Да ти падне вилицата до земја…