Вулгарен Хумор 218 (55 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Девојки во смешни ситуации 100 (56 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Најчестите причини за сериозни сообраќајни несреќи (18 фото + 1 видео)

Има само една работа која што може во целост да му го одземе вниманието на возачот – убавата жена.

Надарена Африканка… Што е многу, многу е!

Сепак девојката ужива големо почитување кај мажите, каде и да се појави.

Мари Аг – најубавата и најпопуларна бразилска полицајка

Откако си направи профил на Инстаграм, полицајката од Рио де Жанеиро се стекна со неочекувано голема слава и тоа не само во Бразил туку и во целиот свет. Иако полицајката сега е славна, сепак таа продолжува да се однесува скромно и посветено да се бори против криминалот на улиците на Рио.

Девојките изгледаат поубаво кога ги гледате од птичја перспектива (27 фото)

Вака некако изгледа животот на еден кошаркар од 2 и кусур метри :).

Мексиканската временска прогноза и понатаму нема проблем со гледаноста

Чуден феномен: Луѓето од целиот свет почнаа многу да се интересираат какво ќе биде времето во Мексико :).

Каков живот ќе живееш ако имаш кабриолет и длабок џеб во Русија?

Фотографиите се направени на улиците на градот Пенза, кој има одвај половина милион жители :).

Како американската актерка и фото-модел Сара Андервуд си поминува на одмор во Грција?

Сигурно и таа како нас си носи една торба со паштети :).

Шакерката од вашите соништа

Диџејот ѝ ја пушти нејзината песна, за голема радост на сите гледачи на видеото ;).

Девојки во смешни ситуации 99 (56 фото)

Позитивни девојки прават чудни и смешни работи. Гледајте, ќе ве насмеат :).

Вулгарен Хумор 217 (51 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Мотика лето 2017 (45 фото)

Што се можеше да се сретне ова лето.

Гледај ме во очи 145 (64 фото)

Дечко, овде ми се очите…

Магијата на хеланките (56 фото)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

Што прави госпоѓата во метро?

Изгледа како да ѝ подметнале нешто во пијалакот, па ја фати огромен мерак.

Како јака девојка излегува од базен?

Девојката навистина знае добар начин како да покаже и нозе и задник за сите да ја видат.

Фраер на неделата: Со две девојки во дискотека истовремено

Момци, еве ви предизвик за претстојниот викенд. Снимајте и пратете ;).

Интернет убавицата со монументална позадина, Џејлин Очоа, си го оствари сонот да стане фото-модел

Девојката благодарение на своите облини стана ѕвезда на Инстаграм, особено откако се појави во спотот на популарниот мексикански пејач Алфредо Оливас. Џејлин отсекогаш сонувала да работи како фото-модел, а нејзините 6 милиони следбеници на Инстаграм ѝ помогнаа да си го оствари сонот. За да ја одржи формата на својата позадина таа напорно вежба секој ден.

Пред 100 години, овие фотографии се сметале за вулгарни

Колку многу се сменија времињата и колку падна моралот во општеството можете да видите од овие фотографии кои во 1920-тите години се сметале за многу непристојни, па дури и вулгарни.

Италијанка добива специјален третман на плажа

На плажата полно народ, деца си играат одоколу, но тие важно се покриле со крпа.

Тенка половина и широки колкови се добитна комбинација за девојките (36 фото)

А и за момците кои ќе успеат да фатат ваква девојка.

Тренд за храбри девојки кој никогаш не остарува: Проѕирен фустан без градник

Мотика мода за сезоната пролет/лето 2017.

Девојката сака крос мотори и точно знае што прави

Да ти е мерак да гледаш вакви способни девојки.

Женава ќе ви покаже како го завршува секој работен ден со разладување во базенот

Предупредување: Од видеото може да ви се пријаде желе или јогурт од оние што се продаваа во најлонска кеса.

Атрактивни руски учителки на своите работни места

Некои држави немаат вакви кандидатки на избор за Мис. Словенска убавина.

Водителката заборави дека го облекла краткото фустанче на емисија

Или пак сакаше малку да си ја испромовира емисијата :).

Ѕвезди на кои не им требаат силиконски гради, затоа што природата доволно ги дарувала (10 фото)

Тема за дискусија: Дали сте ЗА или ПРОТИВ силиконските гради?

Вулгарен Хумор 216 (51 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Кекси позадини 127 (61 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

+