r

Празнична училишна претстава на руски матурантки

Ова да го видите на музички спот ќе ви биде срам да го гледате во присуство родителите, а замислете како им било на професорите, родителите, роднините и пријателите во публиката.

pejacka

Нема маж кој нема да клекне на колена пред ваква пејачка и вакво играње!

Аргентинката се гордее и сака да го покаже своето тело и своите танчерски и пејачки способности.

maxresdefault-2

Задникот на Лиза ви посакува среќни празници

Традиционално понеделничко Мотика будење!

161216-5853c563b1d84

Чилеанката Гисел Гомез Ролон ја имитира Шерон Стоун на ТВ емисија во живо

Најпаузираната сцена во филмската историја, прекрстувањето на нозете на Шерон Стоун во филмот Основен инстинкт.

pozad-35

Секси позадини 116 (66 фото)

Мерак за машките очи :). Монументални позадини кои не можат да поминат незабележани.

afrika

Како жешките африкански девојки се забавуваат во дискотека

Штом камерата ќе дојде до некоја, таа треба да се растресе и да покаже што има.

viktorija

Ангелите на Викторијас Сикрет ви ги честитаат празниците со оваа прекрасна видео честитка

Како и секоја година, така и оваа, девојките не ве заборавија ;).

girls_from_brazil_20

Убавици од бразилските плажи (36 фото)

Многу мажи се љубители на фигурите и облините на Бразилките, а на сите љубители на овие форми им нудиме една возбудлива прошетка по плажите на Бразил.

christmas_gift_01

Новогодишен Мотика женски моден тренд: Ирвас града

Има ли од вас некој Дедо Мраз кој се прашува каде си го загубил ирвасот? Погледнете да не е случајно некој од овие ;).

141216-585165a50770f

Ако погледнете подобро, ќе забележите што прават комшиите на сред бел ден

Комшивката изгледа го чисти прозорецот а комшијата и кажува како треба :).

topforma-6

Девојки во топ форма (54 фото)

Убавото женско тело бара напорна работа и одржување ;).

fit

Две сестрички вежбаат

Едната е фитнес модел, а другата бикини модел. Лесно ќе погодите која е која.

MONICA BELLUCI - MOZART IN THE JUNGLE.

Божица на убавината и во својата 50-та: Моника Белучи ги разголи градите во жешка секс сцена

Минатата година воодушеви со улогата на најстарата, но не и помалку привлечната Бондова девојка во историјата, а сега италијанската актерка се придружи на драмската серија „Моцарт во џунгла“ на Амазон, каде што повторно покажа дека изгледа така како што многу помлади девојки сами би можеле да посакаат. Заносната Моника Белучи се соблече за со својот […]

071216-5848280c6daa0

Реакцијата на згодната гејмерка која доби донација од 1000 долари од непознат дечко

Само погледнете ја 23-годшината Лиза и ќе ви стане јасно зошто некој и залепи илјадарче :).

is_sierra_skye_de_belichaming_van_een_perfecte_vrouw_9__800

Совршена женска фигура: Сиера Скај

Толку совршена што не верувам дека некој воопшто може да ѝ најде некоја забелешка. Повелете на коментари.

is

Ирина Шејк започна да се занимава со грнчарство

Традиционално понеделничко Мотика будење на фантазијата!

str

Специјално изненадување за старите ергени на бразилска свадба

Да направат и тие малку мерак, греота се :).

int

Анкета на улица: Дали може случајниот минувач со фаќање да одреди кој број на градник носи девојката

Вака се гледа искуството ма мажот :). Холанѓанките повторно се покажаа како многу опуштени девојки, без предрасуди.

women_posed_11

30 Канаѓанки со фотосесија протестираа против цензурата на Фејсбук

Нема ништо срамно во женското тело, но доколку Фејсбук стане полиберален, многу неморални девојки веднаш ќе го искористат тоа и работата брзо ќе излезе од контрола. Што мислите вие? Фотосесијата е дело на фотографот Трина Кери, чија што Фејсбук страница била избришана затоа што објавувала свои уметнички фотографии со експлицитна содржина.  

spr

Српскиот камерман добро си ја знае работата

Се фокусира на единственото нешто поради кое некој воопшто зборува со старлетата :).

8878302

Погледнете каде била на одмор девојкава

Го препозна ли некој местото случајно?

vul-65

Вулгарен Хумор 186 (56 фото)

Смешни ситуации со еротски елементи.

player-8

Вака изгледаат навивачките на бејзбол натпреварите во Доминиканската република

Американските навивачки, колку и да се трудат, може само да сонуваат за ваков настап!

couples_buy_christmas_01

Какви новогодишни подароци се на мода во Австралија?

Самер Најт има полни раце работа овие празници, а муштерии ѝ се жени кои сакаат да го изненадат мажот и малку да си го зачинат сексуалниот живот. Во продолжение да погледнеме како изгледа подарокот.

dedomr

Не заборавајте да ѝ купите на девојката подарок за Нова Година… ИНАКУ…

Може да ви се случи и вам некоја ваква ситуација :).

voly_fantazii_01

Современо играње карти со соблекување и фотографирање

Замислете играте против ваква противничка и никако не успевате да ја победите. За среќа, типот ја растури :).

01

Талентираната светска вицешампионка во гимнастика ја смени професијата со подоходовен бизнис

Холандската гимнастичарка Верона ван де Лер, која им 5 медали од европските натпреварувања и сребро од светско првенство, во 2008 година ја заврши спортската кариера поради проблеми со холандската национална институција за гимнастика. Но, гимнастичарката не престана да се занимава со спорт, но сврте на борење и тоа на филмското платно, во филмовите за возрасни.

cp2

Им вети орален секс на сите кои заокружиле „не“ на референдумот и сега планира да го исполни своето ветување

Италијанската манекенка Паола Саулино најави дека ќе го исполни своето ветување и ќе им пружи орален секс на сите кои гласале „не“ на референдумот за уставни реформи. Манекенката која живее во САД изјави дека во јануари ќе допатува во Италија за да го исполни своето ветување. Дури објавила и распореде за нејзината „орална турнеја“ во […]

mag-27

Магијата на хеланките (56 фото)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

sr01

Наскоро на пазарот: Реалистични секс роботи моделирани според славни личности

Многу обожаватели имаат сексуални фантазии за нивните омилени славни личности, но повеќето нема да ја добијат можноста да ги доживеат тие фантазии. Д-р Дејвид Леви, автор на книгата „Љубов и секс со роботи“ вели дека во иднината ќе биде честа појавата луѓето да имаат сексуални односи со секс роботи дизајнирани според определни славни личности. „Можете […]