Мајката на едно дете порано работела во компанија за чистење за минимална плата од неколку долари на час, а откако добила идеја да ја фрли униформата и да чисти по или без долна облека, почнала да наплаќа по 100 долари на час.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено