Кога на девојките им е досадно на работа (10 дел) (26 фото)

Колегите не знаат како да ги забавуваат 🙂

Девојки и тетоважи (57 фото)

Прекрасни девојки со уметничи дела на телата.

Смешни слики #727

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 727-ми дел.

Смешни гифчињa 277

Дневна доза анимирани подобрувачи на расположение.

Американка прв пат пробува смоки, животинско царство и други балкански производи

Американка прв пат пробува смоки, животинско царство и други балкански производи

Интересно е да се види како некој странец ќе изреагира на производите кои ние ги сакаме и ги јадеме секојдневно.

Дечкото се заљуби на прв поглед во позадината на плавушата

Дечкото се заљуби на прв поглед во позадината на плавушата

Облечена во црн фустан до колена, кој не би се заљубил.

Одмаздата за соседот со украсената куќа со светла кои ја следат музиката

Одмаздата за соседот со украсената куќа со светла кои ја следат музиката

Замислете по цела вечер да ја слушате истата песна затоа што комшијата потрошил многу пари за осветлување и сега сака да се покаже. Одговорот на комшијата е закон :).

Како им е на мигрантите во Германија?

Како што бројот на мигранти во крајната дестинација Германија се зголемува, така Германците се приморани да наоѓаат алтернативни начини за нивно сместување. Погледнете како изгледаат работите во моментов.

Одлична јапонска финта за виткање подароци

Одлична јапонска финта за виткање подароци

Наместо класичниот начин кој сите го знаеме и практикуваме, еве ви еден поинаков, поинтересен и поелегантен пристап.

Куп кратки вицови за повесел ден

Мажот ја земе жената од салон за убавина и ѝ вели:
– Барем се обиде!

– Што ќе правиш на Нова Година?
– Како што?! Руска салата.

Дали физичарите само што го докажаа патувањето низ времето?

Ховерборди, летачки автомобили, бесплатна енергија, секој ден футуристичкиот начин на живот се чини се поблиску и поблиску и повеќе реалност отколку фикција. Тоа важи особено сега, кога истражувачите употребиле една честичка светлина (фотон) за симулираат патување низ времето на квантни честички. Тие во основа покажале дека фотонот може да мине низ временска дупка и да контактира со постарата верзија на себеси.

Погледнете што направија таткото и синот од овој стар училишен автобус од 90-те

Патрик Шмит бил невработен и живеел во КАлифорнија кога еден стар училишен автобус од 1990-те му го променил животот. Шмит го купил автобусот во март за 4500 долари и потоа потрошил три месеци и 9000 долари за заедно со својот татко да го преуреди во…

Спанкото ќе ја запамети екскурзијата за Будимпешта

Ненормалните дечишта најдоа траен маркер што многу тешко се мие, а веројатно кога ќе се разбуди, долго време никој нема да му кажува што е финтата :).

Никогаш не се откажувај! Жестоко!

Никогаш не се откажувај! Жестоко!

Колку и да изгледа посилен противникот, на крај секогаш упорниот победува :).

Како руските тинејџери играат „Лист камен ножици“?

Како руските тинејџери играат „Лист камен ножици“?

Играта е американска, но правилата се руски.

Инаетлива жена-возач против цела колона автомобили

Инаетлива жена-возач против цела колона автомобили

Како вие би изреагирале и како би решиле ваква ситуација да сте еден од многуте во колоната?

Пијана девојка зафркава репортер при пренос во живо

Пијана девојка зафркава репортер при пренос во живо

Нема човек кој ќе остане професионален и нема да се насмее на ваква зафрканција.

Кучето го има ритамот во себе

Кучето го има ритамот во себе

Видео за инстант подобрување на расположението. Малите нешто го прават животот убав, како ова будалесто куче на пример :).

Студенти од Сингапур градат летачка машина

Студенти од Сингапур градат летачка машина

Осум студенти по инженерство изградиле импресивна рекреативна летачка машина која ја нарекле „Snowstorm (Снежна бура)“. Развиен во Националниот универзитет на Синграпур, уредот сличен на дрон е сместен во лесна шестоаголна рамка и низ воздухот се движи со помош на дваесет и четири мотори кои се напојуваат со три литиумски батерии на полнење.

Зошто на социјалните мрежи личи како сите други да имаат поинтересен живот од твојот?

Тајната е откриена, само погледнете го видеото и ќе ви стане јасно :).

Ова е моќта на интернетот! Властите веднаш решија да ги пополнат дупките, откако девојката им одржа добра лекција!

Ова е моќта на интернетот! Властите веднаш решија да ги пополнат дупките, откако девојката им одржа добра лекција!

Пред 2-3 дена објавивме видео со наслов „Кога властите спијат, девојкава решила да ја преземе работата во свои раце“. Еве што се случи откако видеото се рашири на интернет и од сите страни почнаа да пристигаат навредливи коментари на сметка на властите.

Овие 3D печатени соларни ќелии би можеле да обезбедат електрична енергија за 1.3 милијарди луѓе

Соларната енергија добива сѐ поголема популарност во светот како што ефикасноста на соларните панели значително се зголеми во последните години, заедно со драматичното намалување на нивната цена.

Докторот кој знаел да препознае геј (виц)

Се среќаваат двајца пријатели. Едниот изгледа многу очаен. – Што ти е, зошто си таков очаен? – Имам голем проблем, не можам да одлучам дали сум геј или сум хетеро. – Не грижи се, сега ќе ти дадам телефон од еден доктор кој ќе ти го реши проблемот многу брзо. Оди човекот на преглед, го […]

Овој човек смислил генијален начин како да ги завитка подароците со невообичаена форма

Овој човек смислил генијален начин како да ги завитка подароците со невообичаена форма

Се ближат новогодишните празници и можеби веќе подготвувате подароци за вашите најблиски. За доживувањето да биде целосно, убавиот подарок треба и убаво да биде завиткан, но некои подароци имаат неправилна форма и е тешко да се завиткаат така што ќе изгледаат убаво. Овој човек нашол многу едноставно решение за овој проблем. Погледнете!

52-годишен механичар ја напуштил жената и 7-те деца, затоа што сега е Стефани и има 6 години

Кога сопругата на Павел Волск од Торонто видела дека почнал да забегува, му рекла дека мора да одбере, да биде маж, сопруг и татко или мало девојче, како што почнал да се чувствува. Наместо за неговата состојба да се погрижи психијатар, на сцена стапила асоцијацијата на транссексуалци. Со нивна помош Павел го напуштил семејството и […]

Погледнете како на човеков му почнува секој ден од животот

Погледнете како на човеков му почнува секој ден од животот

Има само еден начин да ги замолчи.

Дечково седи на пијано и на четрулет измислува песни за сите што ќе му се приклучат

Дечково седи на пијано и на четрулет измислува песни за сите што ќе му се приклучат

Браво за креативноста и за талентот. Едно од најдобрите четрулет видеа на сите времиња.

Малиот игра, растура, а кога ќе порасне сака да биде принцеза

Малиот игра, растура, а кога ќе порасне сака да биде принцеза

Ако го види татко му, пак со сила ќе го седне да игра GTA5 :).

Жестоко: Пирсинг за вистински мажи

Жестоко: Пирсинг за вистински мажи

Дечкото изгубил кладба, па мора да му дозволи на другарот да му стави една обетка за вистински мажи. Вака глупите Американци ја покажуваат машкоста.

Вака се прави убаво интернет видео

Вака се прави убаво интернет видео

Двајца Холанѓани излегоа на улица, насмеани, со цвеќиња во рацете и со намера да шират позитивна енергија. Која девојка би останала рамнодушна на ваков гест?

+